فارس: رسايي در وبلاگ شخصي خود نوشت، متاسفانه مشايي در مواقع بسياري خبرساز شده كه از قضا اين خبرسازي‌ها هميشه به ضرر احمدي نژاد و عاملي براي تهيه خوراك منتقدان بي‌انصاف، بوده است.

حميد رسايي نماينده مردم تهران و عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در آخرين به روز رساني وبلاگ شخصي خود مطلبي را با عنوان "مشايي؛ تهييه كننده خوراك براي منتقدان بي‌انصاف دولت است " در جديد‌ترين پست وبلاگ خود منتشر كرده است.

برپايه اين گزارش در بخشي از اين مطلب آمده است؛ در روزهاي اخير مساله انتقال مديريت سازمان حج و زيارت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري موجب شده تا مجددا موضوع آقاي مشايي به بحث روز تبديل شود؛ اي كاش فقط مساله انتقال يك سازمان از اين مجموعه به آن مجموعه بود! اقدامات بعدي مثل تعيين سرپرست سازمان حج و زيارت، آن هم در حالي كه رييس سازمان حج در عربستان مشغول انجام وظايف اداري خود است، بيشتر نام آقاي مشايي را برجسته مي‌كند.

وي در ادامه آورده است؛ اگر بتوان جابجايي حج و زيارت از ارشاد به ميراث را با دلايلي توجيه كرد، قطعا اقداماتي از اين دست از سوي آقاي مشايي را نمي‌توان به هيچ وجه توجيه كرد. اميدوارم با درايت آقاي احمدي نژاد اين جابجايي نا به جا طي چند روز آينده اصلاح شود و آقاي مشايي هم تذكر جدي دريافت كند.

رسايي با بيان اينكه مشايي نه تنها در مساله حج چنين خطاي فاحشي را مرتكب شد، كه چند روز قبل از آن در همايش ايرانيان خارج از كشور گفته بود كه "دين اسلام به مسلماني ما ايراني‌ها افتخار مي‌كند "! نوشت، همان روز در تماسي تلفني به اين برادر نا آشنا با مباني ديني يادآور شدم كه اين سخن اشتباه است و نبايد آن را تكرار كند؛ اين درست است كه ايرانيان در گسترش اسلام نقش عمده‌اي داشته‌اند و براي همين مي‌توانند بر مجامع ديگر منت بگذارند كه ما اسلام را به شما رسانديم يا در حفظ و گسترش آن بيش از شما نقش داشتيم ولي بر خود اسلام كه منتي نداريم، چرا كه اين ما ايرانيان هستيم كه به اسلام آوردن خود افتخار مي‌كنيم، اسلام به ما عزت و افتخار داده است نه ما به اسلام، دين خدا كه كمبودي ندارد تا با پيوستن ما به آن، چيزي برآن افزوده شده باشد. بر همين اساس نيز خداوند در آيه 17 سوره حجرات از زبان پيامبرش مي‌فرمايد: "ما منتي بر خدا و دين نداريم، بلكه اين خداوند است كه بر ما منت دارد و ما را بر دين خويش هدايت كرده است و توفيق هدايت به اسلام و دين را به ما عطا كرده است. "

نماينده مردم تهران در خانه ملت با ذكر خاطره‌اي از شهيد مطري آورده است؛ خاطره‌اي از استاد شهيد مرتضي مطهري مي‌خواندم كه در جلسه‌اي، مجري برنامه قبل از دعوت وي براي سخنراني از ايشان به "فخر روحانيت " ياد كرد كه با اعتراض استاد مواجه شد، آيت‌الله مطهري وقتي پشت تريبون رفت خطاب به مجري برنامه گفت: روحانيت، فخر و افتخار امثال من است، نه اين كه من افتخار روحانيت باشم.

متاسفانه آقاي مشايي در مواقع بسياري خبرساز شده كه از قضا اين خبرسازي‌ها هميشه به ضرر آقاي احمدي نژاد و تهيه كننده خوراك براي منتقدان بي انصاف او بوده. همه بايد در اين نكته تامل كنيم بويژه آقاي احمدي نژاد.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.