روزنامه صهيونيستي "يديعوت آحارونوت " نوشت: سگ نازپروده شاه اردن كه براي درمان به طور محرمانه به بيمارستاني در اسرائيل منتقل شده بود، با وجود تلاش پزشكان مرد.

به گزارش فارس، روزنامه يديعوت آحارنوت در گزارش خود نوشت: سگ نازپرورده خاندان پادشاهي اردن در جريان حمله اخير اسرائيل به نوار غزه موسوم به "سرب گداخته " براي درمان به طور محرمانه به اسرائيل منتقل شد.
اين روزنامه نوشت: روابط كاخ پادشاهي اردن و بيمارستان دامپزشكي "بيت داگان " اسرائيل از ساليان زيادي قوي و جدي است و كادر پزشكي اسرائيل چندين بار به اردن خدمت رساني كرده كه اين امر بنا به درخواست دفتر پادشاهي اردن همواره درپس پرده به طور محرمانه بوده است.
اين روزنامه صهيونيستي نوشت: درجريان حمله به نوار غزه، وقتي سگ دوست داشتني "عبدالله دوم " شاه اردن و ملكه "رانيا " همسر وي مريض شد، اردني‌ها از پزشكان بيمارستان دامپزشكي "بيت داگان " اسرائيل درخواست كمك كردند.
يديعوت آحارنوت افزود: اين سگ در وضعيتي بسيار وخيم به طور محرمانه به بيمارستان دامپزشكي "بيت داگان " در اسرائيل منتقل شد اما با گذشت چند روز به رغم درمان بي وفقه از سوي پزشكان اسرائيلي مرد.
به نوشته اين روزنامه، اين سگ به همراه پيام عذرخواهي پزشكان بيمارستان رژيم صهيونيستي به خاطر ناتواني از نجات جان آن به اردن بازگردانده شد.
يديعوت آحارنوت نوشت: بيمارستان دامپزشكي "بيت داگان " از اظهار نظر درباره اين گزارش به دليل تعهد خود به محرمانه بودن موضوع خودداري كرد.
ارتش رژيم صهيونيستي در تجاوزگري 22 روزه اخير خود به نوار غزه بيش از 1350 شهروندان فلسطيني از جمله زنان و كودكان را شهيد و افزون بر پنج هزار نفر ديگر را زخمي كرد و به بخش‌هاي زيربنايي و اقتصادي نوار غزه حدود سه ميليارد دلار خسارت وارد كرد اما با تمام ددمنشي خود در مقابل مقاومت دلاورانه مبارزان فلسطيني در اين منطقه شكست مفتضحانه‌اي خورد و به هيچ يك از اهداف خود نرسيد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.