اخبار,اخبار اجتماعی,اخبار عتبات عالیات

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، از افزایش 200 هزار تومانی هزینه سفر به عتبات عالیات از 21 اسفند ماه به علت حذف ارز تعادلی از هزینه های ارزی عتبات خبر داد و گفت: از 21 اسفند ماه، هزینه های ارزی زائران با ارز آزاد پرداخت می شود.

محسن گفت: این افزایش 200 هزار تومانی به علت تفاوت نرخ ارز تعادلی و ارز آزاد است.

وی گفت: این مساله به ارز همراه زائران هیچ ارتباطی ندارد و همچنان به زائرانی که از طریق کاروان های سازمان حج و زیارت اعزام می شوند، 300 دلار ارز تعادلی تعلق می گیرد.

** حداقل و حداکثر هزینه سفر هوایی و زمینی به عتبات در ایام نوروز
نظافتی درباره حداقل و حداکثر هزینه سفر به عتبات در ایام تعطیلات نوروز افزود: حداقل هزینه سفر به عتبات یک میلیون و یکصد هزار تومان و به صورت زمینی است و حداکثر هزینه سفر نیز یک میلیون و 600 هزار تومان و هوایی است.

به گفته مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، پس از پایان اعزام های نوروزی از هزینه سفر به عتبات عالیات حدود 10 درصد کم می شود.

** اعزام روزانه چهار هزار نفر به عتبات در ایام نوروز
نظافتی با بیان اینکه اعزام های نوروزی عتبات عالیات از 24 اسفند ماه آغاز و تا هشتم فروردین ماه ادامه خواهد داشت، افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در این ایام روزانه یکصد کاروان معادل چهار هزار نفر در روز، به زیارت عتبات عالیات اعزام می شوند.

** چهار بسته اقامتی استفاده زائران در ایام نوروز
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه زائران ایرانی می توانند در ایام نوروز از بسته های اقامتی سه، چهار، شش و هفت روزه استفاده کنند، گفت: اعزام های بسته اقامتی سه و چهار روزه به صورت هوایی، بسته اقامتی شش روزه به صورت زمینی و بسته اقامتی هفت روزه به صورت زمینی و هوایی است.

** تدوین بسته اقامتی جدید برای اعزام های پس از نوروز
نظافتی با بیان اینکه بسته اقامتی 10 روز که قبل از اعزام های نوروزی فعال بود به علت اعزام تعداد بیشتری از متقاضیان اکنون متوقف شده، افزود: پس از اعزام های نوروزی، علاوه بر فعال شدن بسته اقامتی 10 روزه، متقاضیان سفر به عتبات می توانند از بسته اقامتی 14 روزه نیز بهره مند شوند.

به گفته وی، در بسته اقامتی 14 روزه، زائران شش روز در نجف اشرف، شش روز در کربلای معلی و دو روز نیز در کاظمین اقامت می کنند.

** اعزام مجدد زائران به سامرا در آینده نزدیک
نظافتی درباره اعزام مجدد زائران به زیارت حرم امامین عسکریین(ع) در سامرا که اکنون متوقف است، ابراز امیدواری کرد با تلاش های ارتش و نیروی بسیج عراق و تامین امنیت این منطقه، اعزام ها زائران ایرانی به سامرا بزودی آغاز شود.

** انجام پروازهای عتبات با قیمت سابق
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش قیمت بلیت های هواپیما در ایام نوروز گفت: خوشبختانه قیمت بلیت های سفر هوایی به عتبات در ایام نوروز هیچگونه افزایشی نخواهد داشت و طبق نرخ قبلی محاسبه می شود.

وی افزود: اکنون قیمت بلیت آزاد تا یک میلیون و یکصد هزار تومان افزایش یافته اما هزینه رفت و برگشت سفرهای هوایی زائران سازمان حج به عتبات، حدود 430 هزار تومان است.

 

اخبار اجتماعی - ایرنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.