اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: «برانکو که هیچ حتی اگر فرگوسن، ونگر و فان‌خال را برای پرسپولیس بیاورند می‌خواهند با عباس‌زاده یا اسماعیل‌زاده چه کار کنند؟»

جواد الله‌وردی با اشاره به احتمال حضور برانکو ایوانکویچ در رأس کادر فنی تیم پرسپولیس بیان داشت: «عیب یکی نیست که بگویم با رفتن سرمربی همه چیز درست می‌شود. بازیکن، مدیریت، تدارکات و غیره همه دارای نواقصی آشکار هستند، حالا مربی جدید با کدام ساختار پا به این تیم می‌گذارد.»

وی افزود: «می‌خواهند با مبلغ 290 میلیارد تومان تیم را به بخش‌خصوصی بفروشند، مگر پرسپولیس چه امکاناتی دارد که این مبلغ را برای فروش آن گذاشته‌اند؟ فقط برند باشگاه است. از آن طرف هم مناف‌هاشمی می‌گوید پول فروش 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس به وزارت‌ورزش واریز شود چرا که 1500 پروژه نیمه‌تمام داریم اما تا حالا برای این پروژه‌ها 7 دفعه بودجه گرفته‌اند!»

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: «من بازیکن قدیمی این باشگاه هستم. فوق‌لیسانس تربیت‌بدنی هم دارم. مجری تلویزیون هم بودم، آیا من را بیمه کرده‌اید؟ حالا با این اوضاع برانکو هم به پرسپولیس بیاید چه کار می‌تواند بکند؟ فقط یک عده از کنار او پول‌هایی خواهند خورد.»

الله‌وردی خاطرنشان کرد: «بی‌رودربایستی بگویم این‌ها نمی‌خواهند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود داشته باشد. الان باشگاه پاس کجاست؟ راه‌آهن یا بانک‌ملی هم نابود شدند. می‌خواهند مردم را از فوتبال بیزار کنند اما مردم فوتبال را دوست دارند.»

وی افزود: «رشته‌ای مانند کشتی قهرمان جهان می‌شود، رهبری و رئیس‌جمهور پیام تبریک می‌دهند ولی مردم به خاطر آن چراغ ماشین خود را هم روشن نمی‌کنند ولی تیم ملی فوتبال به آرژانتین می‌بازد مردم خوشحالی می‌کنند، این یعنی فوتبال جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارد.»

الله‌وردی در پایان متذکر شد: «سپ‌بلاتر می‌گوید فوتبال هدیه‌ خدادادی است اما ما از این هدیه چگونه استفاده کردیم؟ این مسائل را می‌بینم واقعا دلم کباب می‌شود. با کی‌روش بنده خدا چه کار کردیم که می‌خواهیم با برانکو انجام دهیم.»
اخبار ورزشی - ایلنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.