تاريخ : | | نویسنده : fandog

اخبار,اخبار ورزشی ,خداحافظی علی کریمی


 اخبار ورزشی  - گمانه زنی ها درباره ترک اردوی تیم ملی توسط جادوگر؛
8 دلیل برای قهر شماره 8؛ از تفاوت بلیت هواپیما تا دلخوری از کی روش

کریمی وقتی جایگاهش را در هواپیما متوجه شد، شاکی شد و گفت وقتی احترام من را نگه نمی‌دارند، نمانم بهتر است.

 خروج ناگهانی علی کریمی از اردوی تیم ملی به کارلوس کی روش، ملی‌پوشان و فوتبال‌دوستان شوک وارد کرد... اما این قهر جادوگر به اندازه شماره پیراهن او در زمان بازیگری‌اش دلیل دارد.

 از منابع مختلف دلایل احتمالی قهر کریمی را شنیدیم و بد نیست شما هم این ماجرا را بخوانید... این شما و این هم تمام دلایل قهر کریمی.

 اول:
اعتراض به غیبت پرسپولیسی‌ها؛ این هم روایت پرسپولیسی‌هاست که می‌گویند وقتی جادوگر فهمید پولادی و سروش نفرات بیست‌ودوم و بیست‌وسوم تیم ملی هستند و دیگر پرسپولیسی‌ها هیچ شانسی برای حضور در جام ملت‌ها ندارند، در اعتراض به غیبت پرسپولیسی‌ها کنار کشید.

دوم:
اعتراض به نداشتن قرارداد؛ می‌گویند علی کریمی از این که هنوز با تیم ملی قرارداد ندارد، شاکی است. او از فدراسیون توقع داشت زودتر از اینها با او قرارداد ببندند.

سوم:
دلخوری از کی روش؛ گویا کریمی از سرمربی تیم ملی هم دلخور است. می‌گویند او به یکی از نزدیکان خود گفته کی روش برای گرفتن مجوز پولادی حتی با نظام وظیفه هم طرف شد اما برای عقد قرارداد من با فدراسیون هیچ قدمی برنداشت.

 چهارم:
بی‌اعتنایی کی روش؛ این هم برای خودش دلیلی است... کریمی می‌گوید کی روش در هیچ زمینه‌ای نظر من را نمی‌پرسد و فقط کار خودش را می‌کند!

پنجم:
اختلاف با دستیار کی روش؛ شایعه شده جادوگر با یکی از همکاران کارلوس کی روش اختلاف نظر شدیدی دارد و چون کی روش از آن همکارش حمایت می‌کند، کریمی ترجیح داد در کادر فنی تیم ملی نباشد.

ششم:
سرمربیگری پرسپولیس؛ این را بیشتر باید شایعه بدانیم تا واقعیت... شایعه شده کریمی در ایران ماند تا وارد کادر فنی پرسپولیس شود و در آینده‌ای نزدیک، سرمربی پرسپولیس باشد.

هفتم:
نشستن روی سکو، به جای نیمکت؛ می‌گویند علی کریمی دیروز متوجه شد قرار نیست در جام ملت‌ها به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی بنشیند و جایگاه خوبی روی نیمکت تیم ملی ندارد. او بعد از شنیدن این ماجرا، نداشتن قرارداد و تفاوت بلیت هواپیما را بهانه می‌کند و به حالت قهر از اردو می‌رود. گویا کی روش به کریمی گفته تو آنالیزوری و باید روی سکو بنشینی، کریمی هم قبول نکرده و گفته ترجیح می‌دهم در ایران بمانم و بازی‌ها را از تلویزیون ببینم.

 هشتم:
تفاوت بلیت هواپیما؛ انگار دلیل اصلی قهر جادوگر همین است. گویا برای برخی مربیان و ملی‌پوشان بلیت فرست‌کلاس گرفته شده و برای کریمی و برخی بازیکنان بلیت معمولی... کریمی که همین چند شب پیش هدایتی را به اردوی تیم ملی کشاند و از او 250 هزار دلار برای کمک به تیم ملی پول گرفت، وقتی فهمید بلیت هواپیما برای تمام ملی‌پوشان یکی نیست، شاکی شد و گفت وقتی احترام من را نگه نمی‌دارند، نمانم بهتر است.

 اخبار ورزشی - خبر ورزشیرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.