اخبار حوادث - اعترافات مرد 2 زنه دربازسازي صحنه جنايت

مرد دو زنه اي که متهم است در پي بروز اختلافات خانوادگي با همسر دوم خود دوست برادر زنش را به قتل رسانده است در بازسازي صحنه جنايت به وارد آوردن ضربه چاقو به مقتول اعتراف کرد اما گفت: قصد قتل او را نداشتم!

به گزارش خراسان، جوان ۳۰ ساله اي که تاکنون سعي داشت با تناقض گويي در مراحل بازجويي قتل دوست برادرزنش را به ديگران نسبت دهد اين بار در بازسازي صحنه قتل وارد کردن ضربه چاقو به بدن مقتول را پذيرفت.

 متهم اين پرونده جنايي که ازحدود يک سال قبل و به طور پنهاني زن ديگري را به عقد موقت خود درآورده بود وقتي براي بار دوم مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت به تشريح ماجراي جنايت در حضور قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمدمشهد) پرداخت و گفت: «حجت» (مقتول) يک روز در بانک حرف هاي ناشايستي را پشت سر همسر دومم گفته بود و همين موضوع موجب سوء ظن و اختلاف خانوادگي بين ما شد.

 

شب قبل از حادثه به همين خاطر با همسر دومم مشاجره کرديم و من هم همه مدارک و فيلم و عکس ها را برداشتم و در حالي که از خانه خارج مي شدم گفتم ديگر همه چيز بين ما تمام شد! اما صبح روز بعد يک چک مسافرتي ۵۰ هزار توماني توسط شاگردم به در خانه مادرزنم فرستادم تا با آن پول به پزشک مراجعه کند، ولي او پول را بازگرداند. وقتي براي جويا شدن علت اين کار به منزل مادرزنم رفتم، حجت و جوان ديگري به نام حسين نيز در منزل آن ها بودند. وقتي دوباره جر و بحث بين من و خانواده همسرم شروع شد، حجت قصد داشت منزل را ترک کند که از رفتنش جلوگيري کردم و گفتم حالا روبه روي همسر و مادرزنم آنچه را که در بانک گفتي تکرار کن! وقتي او آن جملات را بر زبان راند «حسين» جواني که در حال استعمال مواد مخدر بود به همراه خانواده همسرم با او درگير شدند من هم در يک لحظه چاقو را از کابينت آشپزخانه برداشتم و قصد داشتم روي دست حسين بزنم تا «حجت» را رها کند ولي او دستش را کشيد و چاقو به سينه «حجت» فرو رفت. اين در حالي بود که من قصد قتل نداشتم و نمي خواستم او کشته شود! پس از آن هم چاقو را به آشپزخانه پرت کردم و از محل گريختم.

اين گزارش حاکي است: متهم اين پرونده جنايي تاکنون ادعا مي کرد: وقتي به منزل مادرزنم رفتم «حجت» هم آن جا بود. به او گفتم تو درباره همسرم به من چه گفتي؟ که در اين لحظه همسر دومم با ته قليان ضربه اي به سر حجت زد. پس از آن من همسرم را به داخل اتاق بردم و گفتم موضوع را جدي نگير من قصد آبروريزي ندارم! اما وقتي دوباره به پذيرايي بازگشتم ديدم «حجت» به ديوار تکيه داده است. او را روي زمين خواباندم و گفتم به اورژانس زنگ بزنيد! خودم هم شماره را گرفتم و از منزل مادرزنم بيرون رفتم. چون همسر اولم قصد رفتن به اهواز را داشت با او همسفر شدم ولي در بين راه از مرگ حجت مطلع شدم و به مشهد بازگشتم که دستگير شدم.

بنابراين گزارش، در آغاز بازسازي صحنه جنايت، ابتدا کارآگاه يساقي (افسر پرونده) به بيان خلاصه اي از ماجراي اين پرونده جنايي پرداخت و گفت: در تاريخ 92.5.5 قتلي در خيابان طبرسي شمالي رخ داد که بلافاصله تحقيقات با صدور دستورات ويژه اي از سوي قاضي علي موحدي راد آغاز شد و متهم فراري با استفاده از شگردهاي پليسي به دام افتاد.

گزارش خراسان حاکي است: با اعترافات صريح متهم، وي با صدور قرار بازداشت موقت از سوي قاضي شعبه ۸۰۵ دادسراي مشهد روانه زندان شد تا اين پرونده جنايي ديگر مراحل قانوني خود را طي کند.
اخبار حوادث - خراسان

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.