سی ان جی

 

 

معاون وزير نفت از افزايش سهم سي.ان.جي و حذف نشدن سهم ال.پي.جي در سبد سوخت كشور با وجود افزايش قيمت اين دو گاز بعد از هدفمند كردن يارانه‌ها خبر داد.

علي‌رضا ضيغمي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاكيد بر گسترش سبد سوخت كشور و با اشاره به سهم 10 درصدي سي.ان.جي در سبد سوخت گفت: تصميم داريم سهم سي.ان.جي را در سبد سوخت به 20 درصد برسانيم، ضمن اين كه سهم ال.پي.جي نيز حفظ مي‌شود.

وي با بيان اين كه تركيب سبد سوختي كشور به قوت خود باقي است، گفت: اگرچه ال.پي.جي هم در اولويت است، اما برنامه‌اي براي افزايش درصد سهم ال.پي.جي نداريم. به همين دليل اين گاز تنها مختص وسايل حمل‌نقل عمومي (تاكسي و اتوبوس) باقي مي‌ماند.

مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش فراورده‌هاي نفتي با اشاره به اين كه در اين شرايط اولويت با سي.ان.جي است، اعلام كرد: بر همين اساس پروژه‌اي در دست داريم كه با همكاري وزارت دفاع و بخش خصوصي، تعداد جايگاه‌ها را به دو هزار باب برسانيم.

او با اشاره به تعداد هزار و 550 جايگاه سي.ان.جي در كشور افزود: يكي از برنامه‌هاي ما در دهه فجر بهره‌برداري از 51 جايگاه سي.ان.جي است.

به گزارش ايسنا، بر اساس برنامه وزارت نفت قرار بود تا پايان امسال تعداد جايگاه‌هاي سي.ان.جي به هزار و 800 باب برسد، اما مسوولان پالايش و پخش اعلام كردند كه تا پايان امسال تنها هزار و750 باب جايگاه قابل ساخت است كه تا سال آينده اين تعداد به دو هزار و 188 باب افزايش مي‌يابد. اين در حاليست كه بر اساس آمار در حال حاضر به 2200 تا 2500 جايگاه سي.ان.جي در کشور نياز است.

اين در حاليست که اگر در سال 1390 تعداد خودروهاي دوگانه سوز به سه ميليون دستگاه افزايش يابد، تعداد جايگاه‌هاي سي.ان.جي مورد نياز در اين سال سه هزار جايگاه خواهد بود..../تحلیل:ایسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.