دستیاری ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیتهای مذهبی جهت تبیین نقش اقوام ایرانی در نهضت مشروطه همایشی در سطح ملی برگزار خواهد کرد.

سه شنبه چهاردهم مردادماه همزمان با سالروز مشروطه کمیته علمی برگزاری نشست علمی"مشروطه و اقوام ایرانی"با حضور اعضای کمیته برگزار و در خصوص کیفیت برگزاری این نشست همفکری بعمل آمد.

دکتر حسن اکبری بیدق، معاون دستیار رئیس جمهور در امور اقلیت های مذهبی و دینی و اقوام و دبیر علمی این نشست در خصوص این جلسه به خبرنگاران گفت؛با توجه به سفر رییس جمهور و هیئت دولت به استان چهارمحال بختیاری و برنامه ریزی بعمل آمده جهت حضور برخی وزرا در این نشست،تاریخ برگزاری آن به پنجشنبه بیست و سوم مردادماه منتقل گردیده و در این تاریخ انشاءالله این نشست علمی با حضور دستیار ویژه رئیس جمهور و مقامات کشوری،اساتید دانشگاهی و محققان و پژوهشگران و بزرگان و فرهیختگان اقوام از مناطق مختلف کشور برگزار خواهد شد.

دکتر اکبری در خصوص سخنرانان این نشست گفت اعضای کمیته در حال بررسی و انتخاب سخنرانان پنل های مختلف این نشست هستند اما در مجموع چهار پنل اصلی برای این نشست پیش بینی شده و طی آن سخنرانان به بررسی ابعاد مختلف نقش اقوام در نهضت مشروطه خواهند پرداخت.

نهضت مشروطه طی قرن گذشته ابعاد مختلف زندگی ایرانیان را تحت تاثیر قرار داده و در این راستا اقوام و اقلیت های دینی ایرانی تاثیر گذار بوده اند.

دکتر اکبری در خصوص دلایل برگزاری این نشست توسط دستیاری ویژه ریاست جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت؛نقش اقوام و اقلیت های دینی در این نهضت تاثیرگذار در سرنوشت سیاسی و اجتماعی ایران کمتر مورد تبیین و مطالعه علمی قرار گرفته و در این نشست تلاش داریم فارغ از مباحث مختلفی که در حوزه مشروطه مطرح است،مشخصا به نقش اقوام در این زمینه بپردازیم.

نشست علمی"مشروطه و اقوام ایرانی"پنجشنبه بیست و سوم مردادماه در تهران برگزار خواهد شد و اعضای کمیته برگزی این نشست عبارتند از:حسن اکبری بیدق،علی اصغرشعردوست،منصور ثروت،عماد الدین باقی،فرشیدخدادادیان،سعید زارع ،حسین نوروزی و حیدر باقریان.

اطلاعات دقیق نشست و سخنرانان متعاقباً معرفی خواهند شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.