عصرایران - چندی پیش نامه ای خطاب به کاربران فرهیخته عصرایران منتشر کردیم (اینجا) و از آنها خواستیم پیشنهادات خودشان را درباره تغییرات در عصرایران و مشخصاً بخش هایی که دوست دارند به آن اضافه شود، برایمان ارسال کنند.

در پی انتشار این نامه ، 721 نفر از کاربران عصر ایران، دیدگاه های خودشان را برایمان ارسال کردند که در قالب یک کتاب 120 صفحه ای مجلد شد.

همکاران عصرایران از حدود 2 هفته پیش ، کار بررسی پیشنهادات را آغاز کرده اند و اینک در مرحله جمع بندی نهایی هستیم.
پیشنهادات کاربران،‌ طیف وسیعی از نظرات را شامل می شد که از شکل ظاهری و بصری سایت گرفته تا بخش های محتوایی را در بر می گرفت.

دیدگاه های رسیده شامل چهار بخش بود:
نظر برخی از کاربران این بود که همین وضعیت کنونی عصرایران،‌ خوب است و نیازی به تغییر نیست.

برخی از پیشنهادات،‌ عملاً قابل اجرا نبودند،‌ مانند انتشار اتوماتیک نظرات کاربران که در شرایط کنونی اجرایی نیست چرا که به دلایل کاملاً واضح منتهی به تعطیلی سایت می شود.

بخشی از نظرات ، هم صائب بودند و هم قابلیت اجرا را داشتند که در دستور کار قرار گرفتند تا اجرایی شوند. مانند افزودن بخش های ورزشی،‌گردشگری،IT و فناوری،انتقال بخش سلامت به صفحه اصلی،بهبود گرافیک سایت،پر رنگ کردن بخش عکس و فیلم،تأسیس مجله ایمیلی با مطالبی مجزا از محتوای سایت برای کاربران،‌تغییرات در عصرایران 2 به منظور تنوع بخشی به آن و ... .

تعدادی از پیشنهادات رسیده ، قابلیت اجرا دارند ولی در حال حاضر به دلیل مشکلاتی اعم از کمبود نیروی انسانی مطمئن و کارآمد و نقدینگی، اجرایی نمی شوند. این دسته از پیشنهادات، در حالت معلق نگه داشته می شود و اندک اندک و بر اساس توانمندی های های آتی مجموعه، یک به یک ،‌اجرایی خواهند شد؛ بنابراین زمان بر هستند. این بخش ، بسیار متنوع است و از نظر حجم و تعداد نظرات رسیده، بیشتر از سه بخش اول است.

انشاء الله بعد از جمع بندی نهایی - که همین روزهاست - گروه فنی و گرافیکی کار خود را آغاز خواهد کرد و اولین تغییرات در سایت که بر مبنای پیشنهادات کاربران عصرایران است، در همین تابستان محقق خواهد شد و بعد از آن ، در گذر زمان، بقیه نظرات نیز اندک اندک اجرایی می شوند.

عصرایران ، مراتب تشکر و قدرشناسی خود را از همه عزیزانی که وقت گذاشتند و پیشنهادات سازنده خود را ارسال داشتند اعلام می دارد و امیدوار است که همواره صدای مردم ایران باشد و بماند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.