تاريخ : | | نویسنده : fandog

صنعت بیمه - رییس جامعه معلولان ایران با بیان اینكه 600 هزار معلول در كشور فاقد بیمه پایه درمان هستند، این امر را مغایر قانون جامع حمایت از حقوق معلولان دانست، چرا كه این قانون پوشش بیمه پایه معلولان و خانواده‌های آنها را ضروری می‌داند.

علی‌همت محمودنژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: هنگامی كه این معلولان برای پوشش بیمه پایه درمان به بهزیستی مراجعه می‌كنند به آنها گفته می‌شود، باید معلولی فوت و از چرخه حمایت خارج شود تا آنها بتوانند تحت پوشش قرار بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به طرح‌هایی نظیر بیمه زنان خانه دار، بیمه دانشجویان و غیره گفت: این موضوعات در حالی مطرح می‌شود كه بیش از نیم میلیون معلول فاقد پوشش بیمه پایه و هزینه‌های سرسام آور درمان قرار دارند.

رییس جامعه معلولان ایران در ادامه برای معرفی 10 هزار معلول فاقد پوشش بیمه‌ای در سطح شهر تهران اعلام آمادگی كرد.

محمودنژاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توقف بیش از 70 روزه بیمه تكمیلی بیش از 400 هزار معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی نیز اظهار كرد: رییس سازمان بهزیستی عنوان می‌كند كه هزینه بیمه درمان از این پس در قالب صندوق درمان در اختیار معلولان قرار می‌گیرد، به طوری كه اعتبارات و بودجه این صندوق به ادارات كل بهزیستی در استان‌ها ابلاغ شده است.

به گفته رییس جامعه معلولان ایران، این در حالیست كه عنوان می‌شود ارائه بودجه درمان معلولان به صندوق مذكور با قوانین بودجه كشور مغایرت دارد.

وی در ادامه با تاكید بر پایین بودن سطح خدمات ارائه شده در بیمه تكمیلی معلولان گفت: در حالی هزینه توانبخشی و كار درمانی و مشاوره معلولان در قرارداد پیشین بیمه تكمیلی 50 هزار تومان منظور می‌شد كه معلولان نیاز به خدمات توانبخشی ویژه دارند و باید گفت عمق بیمه تكمیلی معلولان بسیار پایین بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.